Chwilówka przez internet bez BIK – Syner.pl

Syner.pl jest polską firmą posiadającą siedzibę w Warszawie. Zajmuje się udzielaniem pożyczek online, popularnych chwilówek. Jej strona internetowa nie jest zbyt zachęcającą, ale największą uwagę klientów przyciąga brak weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej oraz elastyczny termin spłat, jak i szybkość pod względem przyznawania pożyczki w wybranej kwocie.

Pierwsza pożyczka może obejmować kwotę od 50 do 500zł, a jej okres spłaty wynosić może od 1 do 30 dni. Pożyczka może być przyznana osobie, która ma nie mniej niż 18 lat i nie więcej niż 75 lat. Ponadto należy być obywatelem Polski, posiadającym numer telefonu komórkowego oraz aktywne konto bankowe.

Do uzyskania pożyczki w wybranej kwocie wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie, następnie dokonywana jest weryfikacja poprzez wykonanie przelewu w kwocie 1zł. Na koniec klient w odpowiednim miejscu wpisuje kod, który został mu przesłany wiadomością tekstową na podany numer telefonu komórkowego.

Wniosek rozpatrywany jest w ciągu godziny od jego złożenia. Pieniądze pojawiają się na wskazanym koncie w ciągu jednego dnia, jeśli klient posiada konto bankowe z listy czterech banków, jakie są wskazane na stronie syner.pl.