Najszybsza pożyczka – ExpressRatka.pl

Expressratka.pl jest serwisem, który bazuje na ofercie stworzonej przez nową firmę pożyczkową. Express Ratka na polskim rynku pojawiła się w 2015 roku. Umożliwia powzięcie pożyczki w kwocie jedynie 1000 złotych, w systemie ratalnym.

Stąd korzystając z serwisu internetowego użytkownicy nie zastaną „suwaka”, którym mogą określać wysokość pożyczki, jaka ich interesuje, ponieważ jest to kwota niezmienna, w wysokości 1000 złotych. Zamieszczonym „suwakiem” można jedynie wybrać okres, na który zostaną rozłożone raty spłacania powziętej pożyczki. Pożyczkę spłaca się w okresie od trzech do siedmiu miesięcy. Pożyczka przeznaczona jest dla osób od 22 lat od maksymalnie 80 lat.

Warunki, które musi spełniać klient to stałe dochody w wysokości minimum 900 złotych oraz posiadanie aktywnego rachunku bankowego. Pożyczka przyznawana jest także klientom, którzy mają zadłużenia w KRD bądź BIK. To co wyróżnia serwis spośród innych, to przede wszystkim minimum formalności oraz bardzo szybkie rozpatrzenie wniosku, trwające 60 sekund.