Pożyczka bez BIK i zaświadczeń w Smart Pożyczka

Smart pożyczka jest przeznaczona dla osób powyżej 21 roku życia, które są obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej, są aktualnie zatrudnione i nie zostały wpisane do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszając obowiązki terminowego regulowania należności finansowych.

Wysokość pierwszej pożyczki bez opłat to maksymalnie 600 zł. Wraz z jej terminowym spłaceniem otrzymujemy wyższy limit pożyczki, aby za 7 razem dojść do kwoty 2500. Jest to krótkoterminowa pożyczka a jej okres spłaty to od 5 do maksymalnie 30 dni.

Oprocentowanie jest zależne od czasu spłaty oraz wysokości pożyczki. Przykładowo jeśli weźmiemy 1000 zł to po 30 dniach mamy do spłacenia 1289 zł a przy 2500 zł po 30 dniach to już 3149 zł.. Firma nie sprawdza w rejestrach BIK i BIG i nie wymaga zaświadczeń, natomiast kontroluje ERIF i KRD.

Opłata rejestracyjna wynosi 1 gr i jest jednorazowa. Potrzebna jest do zarejestrowania konta pożyczkobiorcy. Aby otrzymać pożyczkę należy skorzystać z formularza na stronie internetowej. Po wpłacie opłaty rejestracyjnej otrzymamy tymczasowe hasło, które wraz z naszym numerem PESEL należy wpisać na stronie aby się zalogować a następnie złożyć wniosek o pożyczkę. W tym celu trzeba wybrać wysokość kwoty jaką chcemy pożyczyć i czas spłaty. Po pierwszym zalogowaniu należy również zmienić hasło.

Wniosek można również złożyć wysyłając te dane SMSem pod podany numer. Po tych czynnościach otrzymamy kod wniosku, który służy do wyrażenia zgody na warunki pożyczki. Wszelkie dane dotyczące naszej pożyczki otrzymujemy na nasze konto i dostępne są po zalogowaniu. Pożyczkę możemy spłacić wcześniej lub opóźnić spłatę raty. W celu przedłużenia terminu spłaty należy wpłacić kwotę widoczną po zalogowaniu. Jeśli nie będziemy płacić w terminie i zostaniemy obciążeni kosztami wezwań do zapłaty oraz naliczone zostanie oprocentowanie za zwłokę.

 

SmartPozyczka.pl