Pożyczka krótkoterminowa w extraportfel.pl

Pożyczki krótkoterminowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Jednym z powodów ich popularności jest fakt, że są szybko i łatwo dostępne. Na rynku finansowym stale pojawiają się nowe instytucje oferujące tego typu produkty. Między innymi należy do nich extraportfel.pl.

Nowa marka posiada w swojej ofercie chwilówki w wysokości od 100 do 3500zł. Jednak dla nowych klientów dostępny jest mniejszy przedział od 100 do 1400zł. Okres spłaty wynosi w zależności od wyboru od pięciu do czterdziestu pięciu dni. Procedura przydzielania pożyczki jest bardzo prosta, należy mieścić się w przedziale wiekowym od 23 do 65 lat, posiadać aktualny dowód osobisty oraz przebywać na terenie kraju.

Jeśli spełnia się te wymagania należy wejść na stronę extraportfel.pl, zaznaczyć jaką kwota i okresem spłaty jest się zainteresowanym, wypełnić wniosek i poczekać na decyzję, która powinna zostać wydana w przeciągu kilku minut.

Jeśli wniosek zostanie zatwierdzony, pożyczkobiorca otrzyma wiadomość tekstową, a pieniądze zostaną przelane na jego konto w ciągu piętnastu minut. Spłaty zadłużenia dokonuje się poprzez przelew na konto pożyczkodawcy. W momencie gdy nie ma się środków na uregulowanie należności można poprosić o przedłużenie terminu spłaty. Takie rozwiązanie wiąże się z poniesieniem dodatkowych kosztów, które ustala usługodawca. W ramach promocji na stronie można znaleźć informację, że pożyczka jest za darmo, jeśli nie przekracza kwoty 1400zł. Jeżeli potrzebne są większe pieniądze należy liczyć się także z większymi kosztami te wahają się od 53 do 1275zł.

Niezależnie od tego na jaki termin i jak wysoką bierze się pożyczkę trzeba pamiętać o dokładnym zapoznaniu z regulaminem. Każda bowiem instytucja finansowa posiada swoje obostrzenia.