Pozyczka-Ratalna.pl – szybka pożyczka online

Pożczyka-ratalna.pl to serwis, a właściwie marka udzielająca pożyczek, która wyróżnia się między innymi niebanalnym wyglądem strony internetowej. Poza najważniejszymi elementami informacyjnymi znajdziemy tu szereg rysunków satyrycznych.

Marka na rynku pojawiła się w 2010 roku i szybko zyskała uznanie klientów. Pożyczki udzielane są w wysokości od 1000 do maksymalnie 3400 złotych, a okres, przez który będą spłacane raty może wynosić od 6 do 24 miesięcy. Firma wyróżnia się również tym, że przelew trafia na konto klienta po dokonaniu pozytywnej weryfikacji, bez konieczności oczekiwania na kuriera z umową. Nadto, klienci nie są sprawdzani w Biurze Informacji Kredytowej.

Aby uzyskać pożyczkę trzeba mieć od 20 do 80 lat, stały adres zamieszkania w Polsce. Potencjalny klient musi również wykazać posiadanie stałego dochodu oraz numeru PESEL, telefonu komórkowego i aktywnego konta bankowego. Aby otrzymać pożyczkę należy określić interesującą nas kwotę i okres spłacania rat, następnie wypełnia się wniosek o pożyczkę i dokonuje się przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1zł, po czym pieniądze trafiają na wskazane konto osobiste.