Szybka pożyczka w Profi Credit

Profi Credit jest jedną z największych firm pożyczkowych działających w Polsce, jak również za granicą. Jej celem jest udzielanie pożyczek osobom znajdującym się trudnej sytuacji finansowej. Są to tzw. szybkie pożyczki.

Mogą się o nie starać pracujący na umowę o dzieło, na etacie, emeryci i renciści.. Warunkiem jest aby pożyczkobiorca miał ukończone 18 lat. Pożyczkę można uzyskać dzwoniąc na podany na stronie numer lub wypełniając na stronie formularz.

Po przeanalizowaniu danych oddzwoni do nas konsultant. Można również udać się po pieniądze do biura regionalnego. Pożyczkę możemy wziąć w kwocie do 25000 (dla przedsiębiorców do 20000). W trakcie wnioskowania o pożyczkę zostaniemy poproszeni o kopię dowodu osobistego, oświadczenie lub zaświadczenie o zarobkach (w zależności od kwoty pożyczki), rachunek za media, wyciąg z konta bankowego (w przypadku wnioskowania o kwotę powyżej 6 000).

Pieniądze zostaną przelane na nasze konto. Spłata jej będzie odbywać się również w ten sam sposób. Czas spłaty to okres od 6 do 48 miesięcy (dla przedsiębiorców do 30 miesięcy). Oprocentowanie jest uzależnione od czasu spłaty pożyczki, wielkości pożyczki i podawana jest przez konsultanta po zgłoszeniu chęci jej uzyskania.

Cała procedura trwa średnio do 30 minut do 24 godzin. W przypadku problemów ze spłatą należy skontaktować się z doradcą finansowym, który ustali indywidualny plan spłaty. W Profi Credit możemy uzyskać dodatkowo do 200 zł na poczet spłaty naszej raty, za polecenie pożyczki komuś znajomemu. Warunkiem jest pobranie pożyczki przez ta osobę w kwocie przynajmniej 2000 zł na okres przynajmniej 18 miesięcy. Ilość takich osób jest nieograniczona, natomiast w przeciągu jednego okresu rozliczeniowego możemy otrzymać do 400 zł. Jeśli mamy więcej takich osób, pieniądze przejdą na następny okres rozliczeniowy. Nagrodą jest refinansowanie do 50% naszej raty.

ProfiCredit.pl